#1 2009-05-05 01:01:45

Figaro

Gość

Pizzeria

Witam i zapraszam wszystkich do pizzeri Figaro:) Najlepsza pizza w Dęblinie i okolicach:)

 

#2 2009-05-05 16:54:18

gosc.

Gość

Re: Pizzeria

mozna adres ?   nie jestem z Deblina..

 

#3 2009-07-31 16:52:12

Adres

Gość

Re: Pizzeria

adres to Krótka-Staromiejska. Odbija się (jadąc od miasta) w lewo koło takiego sklepu sporzywczego (chyba Groszek). Cała pizzeria jest trochę schowana za dość dużym (charakterystycznym miejscu) kamiennym płotem.

 

#4 2009-10-25 01:32:07

aamoree

Gość

Re: Pizzeria

Ja osobiście bym nie polecała pizzy w "Figaro". Kiedyś, owszem była bardzo dobra, ale teraz... No i miejsce do posiedzenia też nie bardzo, albo są pustki albo dużo młodzieży, która myśli, że jest "dorosła". Co do pizzy to najbardziej polecam "Wenecję" na lotnisku a miejsce na piwo to chyba Papa-Du (tam zawsze są ludzie) i na dole u Pitera też może być. No i u Pitera dobre obiadki są :-)

 

#5 2011-03-01 10:09:16

eda

Gość

Re: Pizzeria

PAPA- DU
Byłam w sobotę 26.02.2011r wieczorem ok godz 20  w pizzerii PAPA- DU i więcej ani ja ani moi znajomi tam nie pójdziemy!!!!!! Zamówiliśmy ze znajomymi pizze jeszcze nie zdążyliśmy jej zjeść a gość który zbierał kasę za bilety na disco kazał nam już wychodzić bo jest dyskoteka na której nie zamierzaliśmy zostać do tego kelnerce powiedział żeby zabrała nam talerze  - CO ZA CHAMSTWO Z TAKIM ZACHOWANIEM JESZCZE SIĘ NIE SPOTKAŁAM!!!!! FACETOWI CHYBA W GŁOWIE SIE POPRZEWRACAŁO !!! NIE DZIWIE SIĘ ZE MA CORAZ MNIEJ GOŚCI SKORO TAK TRAKTUJE KLIENTÓW - bede wszędzie i na każdym forum opisywać tą sytuacje żeby ludzie wiedzieli co za brak kultury i wychowania tam panuje!!!!!

 

#6 2011-04-05 10:10:02

anonim

Gość

Re: Pizzeria

proponuję skontaktować się z właścicielem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mmcenter.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.chealse.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.kohorta.pun.pl